Gizlilik Politikası

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

İşbu Gizlilik Politikası,İnternet sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından geçerlidir.

  1. Firma üyelerinin kendisinde kayıtlı eposta adreslerine üyelik aktivasyon, şifre hatırlatma, email güvenlik şifresi ve üyelik emaili değiştirme işlemi için sadece zorunlu üyelik hizmeti emailleri gönderir. Bunun dışında üyelerine tanıtım, anket, reklam gibi mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri kullanıcı izni ile gönderilir. Kullanıcılar bu izinleri üye olurken kutucuk seçimleri ile, üye olduktan sonra ise; Üyelik Bilgilerim sayfasından izinleri ekleyip kaldırabilir.
  2. Firmaya verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, internet sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Firma dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Firmaya bildirebilirsiniz. Firmaya vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  5. Müşterilerden ödeme esnasında istenen kart bilgileri firmamız tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Ödeme yöntemlerinde bilgi alışverişi banka ve bilgisayarlarınız arasında yapılmaktadır.
  6. Sizler için yapılandırdığımız email ile aktivasyon, IP sabitleme ve giriş IP’si tutma gibi işlemler, site müşterilerinin güvenle üye olmasını ve alışveriş yapmasını sağlamaya yönelik alınan tedbirlerdir. Sitemiz içeriğindeki bilgiler/bilgileriniz Firma tarafından korunmaktadır. Site bilgilerinizi Türk mevzuatındaki hukuki yaptırımlar hariç hiçbir kurum ile paylaşılamayacağını garanti eder. Üyelik aşamasında gerçek kullanıcı bilgileri yerine sahte bilgiler kullanan kullanıcıların karşılaşacağı sorunlardan Firma sorumlu tutulamaz.
  7. Firma gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.